ŁÓDŹ

Łagiewnicka 59

KONTAKT:

ul. Łagiewnicka 59, Łódź

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek: 12:00 – 18:00
wtorek – piątek: 10:00 – 18:00
sobota: 9:00 – 15:00

telefon: 510 467 071

KREATYWNOŚĆ
SZTUKA
PASJA

Salon fryzjerski Łódź

Fryzjer damski i męski

 

Salon Luisse przy ul. Łagiewnickiej 59 w Łodzi zaprasza panie i panów poszukujących najwyższej jakości usług fryzjerskich. Jesteśmy siecią czterech ekskluzywnych salonów, które zatrudniają najlepszych stylistów. Ogromną wagę przywiązujemy do śledzenia branżowych trendów i zapewniania usług na najwyższym poziomie.

 

Profesjonalne usługi oraz niepowtarzalny klimat

Zależy nam, aby jakość świadczonych usług połączyć z oryginalnym wystrojem, który zapewni niepowtarzalny klimat miejsca i sprawi, że ludzie będą chcieli wracać. Wnętrze salonu utrzymane jest w stylu nowoczesnym (połączenie czerni ze złotem i modnymi dekoracjami), a starannie dobrane dodatki zapewniają niepowtarzalny klimat ceniony przez wielu stałych Klientów.

 

Stylista fryzur w Łodzi

Nasi styliści pracują wspólnie z asystentami, na najnowszym sprzęcie i odpowiednio wyselekcjonowanych kosmetykach. Profesjonalizm w każdym calu łączymy z uśmiechem i życzliwą atmosferą, ponieważ doskonale wiemy, że wiele Klientek traktuje wizytę w salonie fryzjerskim jako okazję do zadbania o swoją urodę oraz relaks i odprężenie.

 

Jakie usługi wykonujemy?

Salon Luisse łączy fryzjerstwo damskie i męskie. Wykonujemy strzyżenie i modelowanie, stylizacje okolicznościowe (fryzury ślubne, uczesania wieczorowe, upięcia klasyczne i fantazyjne) oraz koloryzacje. Klientki mogą wykonać u nas baleyage, sombre czy koloryzację z efektem rozświetlania, pokryć farbą odrost. Styliści chętnie doradzają najlepsze odcienie, podpowiadają, które kolory pasują do typu urody Klientki, które mogą ją odmłodzić i dodać urody.

Możemy doradzić najlepsze kosmetyki do stosowania na co dzień, podpowiedzieć, jak dbać o włosy, aby zawsze były miękkie, lśniące i puszyste. Wykonujemy również keratynowy zabieg prostujący. A może marzysz o gęstych i długich włosach, ale nie masz cierpliwości, aby je zapuszczać? Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie pozwoli Ci uzyskać taki efekt już w czasie jednej wizyty w naszym salonie.


EKIPA

Justyna Jędrzejczak

Fryzjer – Stylista

Justyna Rogala

Fryzjer – Stylista

Izabela Tomaszewska

Fryzjer – Stylista

Joanna Marczyk

Asystent fryzjera

Patrycja Wieczorek

Recepcja

cennik:

STRZYŻENIA
(z modelowaniem) • 90-130 zł

STYLIZACJE
(fantazyjne, okolicznościowe) • 50-250 zł

KOLORYZACJE
(odrost, balayage, sombre, z efektem rozświetlenia) • 160-450 zł

PIELĘGNACJE
(Kerastase, Schwarzkopf Professional) • 130-150 zł

ZABIEG KERATYNOWY PROSTUJĄCY • 400-600 zł

PRZEDŁUŻANIE / ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW
(cena uzależniona od ilości materiału; zapraszamy do umówienia się na konsultacje do wybranego salonu)

STRZYŻENIE MĘSKIE • 60 zł

*  ceny usług mogą ulec zmianie w zależności od ilości zużytego materiału